بوسیدن روسیه سوریه تروریستی تروریست ها

بوسیدن: روسیه سوریه تروریستی تروریست ها گروههای تروریستی خبر حوادث

گت بلاگز حوادث تروریست ها افسر روس در سوریه را کشتند

 حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در سوریه منجر به فوت افسر روس مامور خدمت در این مقر شد.

تروریست ها افسر روس در سوریه را کشتند

حمله تروریست ها به یک مرکز نظامی در سوریه منجر به فوت افسر روس مامور خدمت در این مقر شد.

وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه بدون ارائه اطلاعات مربوط به منطقه نشانه حمله گروههای تروریستی، اعلام کرد: سرگرد سرگئی بوردوف مستشار نظامی در حمله تروریست ها کشته شد.
وزارت دفاع روسیه افزود: بوردوف که ماموریت آموزش واحدهای نظامی در سوریه را انجام می داد، هنگام حمله تروریست ها فرماندهی نیروهای سوری را برعهده گرفته بود و اجازه نفوذ آنها را به منزل های سازمانی پادگان نمی داد که نشانه قرار گرفت.

عبارات مهم : روسیه
آخرین مورد فوت نیروهای روس سه شنبه هفته گذشته گزارش شد که دو نظامی عضو یگان روسیه در جریان گلوله باران تروریست های ضدسوری کشته شدند.
بر اساس اطلاعات رسانه های روسی، شمار نظامیان جان باخته روسیه در عملیات ضد تروریستی سوریه به حدود 20 نفر رسیده هست.
روسیه از مهرماه سال 94 بعد از درخواست رسمی دولت سوریه، با استفاده از مجموعه یگان هوافضای خود مستقر در پایگاه حمیمم از جمله دهها فروند بمب افکن و بالگرد، هواپیماهای تجسسی، موشکباری ناوها و زیر دریایی همراه بمب افکن های قاره پیما، هزاران موضع تروریست ها بویژه داعش و جبهه النصره را بمباران کرد و با پشتیبانی از عملیات زمینی نظامیان سوری نیز بسیاری از مناطق آزاد شد.
کشورهای غربی-عربی ضدسوری از شش سال پیش با جذب تندروترین تروریست های تکفیری و سازماندهی گروه های تروریستی متفاوت از جمله داعش، جبهه النصره، احرارالشام و جیش الاسلام جهت جنگ در سوریه و براندازی دولت بشار اسد در طول شش ماه، این کشور و عراق را گرفتار نبردهای داخلی کردند که تاکنون دهها هزار کشته، میلیون ها آواره و ویرانی های گسترده برجای گذاشته است.

تروریست ها افسر روس در سوریه را کشتند

منبع: ایرنا

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | تروریستی | تروریست ها | گروههای تروریستی | خبر | حوادث |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz