بوسیدن روسیه سوریه تروریستی تروریست ها

بوسیدن: روسیه سوریه تروریستی تروریست ها گروههای تروریستی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تساوی سپاهان و پرسپولیس با چاشنی دعوا

به گزارش ایسنا، حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۲۰ امشب (پنج شنبه) در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان میان تیم های سپاهان و پرسپولیس برگزار شد.

تساوی سپاهان و پرسپولیس با چاشنی دعوا

تساوی سپاهان و پرسپولیس با چاشنی دعوا

عبارات مهم : سپاهان

دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس از هفته هفتم لیگ برتر با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد.

به گزارش ایسنا، حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۲۰ امشب (پنج شنبه) در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان میان تیم های سپاهان و پرسپولیس برگزار شد. دو تیم در حالی وارد این میدان شدند که هفته گذشته بازی های خود را واگذار کرده بودند و هر کدام انگیزهای زیادی جهت پیروزی داشتند. تقابل مربیان کروات در نهایت برنده ای نداشت و بازی با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد.

تساوی سپاهان و پرسپولیس با چاشنی دعوا

برای پرسپولیس، مهدی طارمی در دقیقه ۴۰ از روی نقطه پنالتی و علی علیپور در دقیقه ۷۳ گلزنی کردند. جهت سپاهان هم مروان حسین در دقیقه ۶۲ و جلال علی محمدی در دقیقه ۸۵ دروازه پرسپولیس را باز کردند.

مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس و سیاوش یزدانی، حسن جعفری، میلاد سرلک و جلال علی محمدی از سپاهان با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

به گزارش ایسنا، حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۲۰ امشب (پنج شنبه) در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان میان تیم های سپاهان و پرسپولیس برگزار شد.

اشکان خورشیدی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

پرسپولیس با این نتیجه ۱۴ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند.. سپاهان نیز با ۷ امتیاز به رده دوازدهم جدول افزایش کرد.

گزارش نیمه نخست

در دقیقه ۳، پرتاب اوت وحید امیری به داخل محوطه جریمه سپاهان، بعد از برخورد به سر مروان حسین، در دهانه دروازه به علی علیپور رسید و او این توپ را تبدیل به گل کرد که داور گل را به علت اشتباه روی مدافع سپاهان مردود اعلام کرد.

تساوی سپاهان و پرسپولیس با چاشنی دعوا

در دقیقه ۹، نفوذ بازیکنان پرسپولیس به دفاع سپاهان، منجر به یک موقعیت خوب جهت این تیم شد که ضربه طارمی در شرایط نامتعادل در آغوش لی اولیویرا قرار گرفت.

در دقیقه ۱۳، پاس در عمق مهرداد محمدی به داخل محوطه جریمه پرسپولیس به مروان حسین رسید ولی شوتی که او از زاویه بسته به سمت دروازه پرسپولیس زد، خطرناک نبود و بیرانوند به آسانی توپ را در آغوش گرفت.

به گزارش ایسنا، حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۲۰ امشب (پنج شنبه) در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان میان تیم های سپاهان و پرسپولیس برگزار شد.

در دقیقه ۲۷، پاسکاری بازیکنان سپاهان برابر محوطه هجده قدم پرسپولیس منجر به خلق یک وقت شوتزنی جهت رافائل اسچولر شد ولی ضربه او با اختلاف بسیار کم نسبت به تیر افقی دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۷، پاس مهدی طارمی به کناره سمت چپ زمین سپاهان، به محسن مسلمان رسید و او با سانتر توپ به روی دروازه موقعیت گلزنی را جهت طارمی فراهم کرد ولی تقابل مدافع سپاهان و مهاجم طارمی باعث افتادن توپ برابر پای وحید امیری شد و او هم دروازه لی اولیویرا را باز کرد. در حالی که پرسپولیسی ها در تدارک مراسم خوش حالی گلزنی بودند داور خطای هند طارمی را گرفت و گل مردود شد. همچنین داور کارت زردی را به مهدی طارمی نشان داد.

تساوی سپاهان و پرسپولیس با چاشنی دعوا

گل پرسپولیس: در دقیقه ۳۸، روی ارسال کرنر پرسپولیسی ها روی دروازه سپاهان، سیاوش یزدانی مهدی طارمی را سرنگون کرد و به نفع پرسپولیس پنالتی گرفت. در دقیقه ۴۰ طارمی پشت ضربه پنالتی قرار داده شد و توپ را به سمت چپ دروازه سپاهان زد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

گزارش نیمه دوم

در دقیقه ۵۳، نفوذ بازیکنان سپاهان به خط دفاع پرسپولیس موقعیت خوبی را جهت ساسان انصاری فراهم کرد ولی شوت آرام و دقیق او با برخورد به سر انگشتان بیرانوند راهی کرنر شد.

در دقیقه ۵۵، ضربه محسن مسلمان از روی نقطه کرنر به روی دروازه سپاهان به ضربه سر شجاع خلیل زاده ختم شد که این ضربه از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۶، ضد حمله بازیکنان سپاهان روی دروازه پرسپولیس برابر محوطه جریمه سرخپوشان به مروان حسین رسید ولی شوت محکم او در مرکز دروازه در آغوش بیرانوند آرام گرفت.

در دقیقه ۶۱، حمله مجدد بازیکنان سپاهان به وسیله شاهین ثاقبی، به پاس خوبی در داخل محوطه جریمه پرسپولیس ختم شد ولی در آخرین لحظه ماهینی توپ را به کرنر زد.

گل جهت سپاهان: در دقیقه ۶۲، ضربه برگشتی از روی نقطه کرنر به داخل محوطه جریمه پرسپولیس، روی سر مروان حسین نشست و او گل تساوی بخش را جهت سپاهان به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۵، ساسان انصاری با حرکت انفرادی خود از سمت راست زمین پرسپولیس توانست دو مدافع پرسپولیس جا بگذارد و وارد محوطه جریمه شود ولی شوت او را مدافعان سرخپوش به کرنر شدند که ثمری جهت سپاهان نداشت.

در دقیقه ۶۷، در حالی که عزت الله پورقاز جهت زدن توپ معلق در هوا پریده بود، با برخورد به بازیکن پرسپولیس، به شکل خطرناکی و با پشت سر به زمین خورد که باعث مصدومیت شدید این بازیکن شد. آمبولانس حاضر در ورزشگاه پورقاز را به بیمارستان انتقال یافته کرد.

گل جهت پرسپولیس: در دقیقه ۷۳، پاس در عمق فرشاد احمدزاده جهت علی علیپور با شوت سرضرب این بازیکن همراه شد تا گل دوم پرسپولیس به ثمر برسد.

در دقیقه ۷۴، پاس در عمق بشار رسن به مهدی طارمی منجر به موقعیت خوبی جهت او شد ولی شوت محکم و نه چندان دقیق او این وقت را از پرسپولیس گرفت.

در دقیقه ۷۷، پاس در عرض وحید امیری به برابر محوطه شش قدم سپاهان به طارمنی رسید ولی ضرب کم دقت طارمی به مرکز دروازه با تصویر العمل خوب لی اولیویرا همراه شد.

در دقیقه ۸۵، ارسال خوب شایان مصلح به روی دروازه سپاهان بعد از اصابت به سر سیاوش یزدانی، به احمدزاده رسید ولی او قدر این موقعیت را ندانست.

گل جهت سپاهان: در دقیقه ۸۷، پاس گل بسیار خوب رضا میرزایی به برابر محطوه شش قدم پرسپولیس به جلال علی محمدی رسید و شوت او از بین پاهای بیرانوند وارد دراوزه پرسپولیس شد و بازی به تساوی دو بر دو ختم شد.

بعد از این گل، بازیکنان دو تیم به شدت درگیر شدند که دوار با د ادن کارت زرد به چند بازیکن از هر دو تیم به این قائله خاتمه داد.

این بازی در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ ختم شد تا مربیان کروات هر کدام یک امتیاز از این بازی کسب کنند.

ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، حسن جعفری (کاپیتان)، ساسان انصاری، عزت الله پورقاز (ژایرو رودریگز ۷۰)، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، میلاد سرلک، مهرداد محمدی ( رضا میرزایی ۶۴)، مروان حسین، رافائل اسچولر و سیاوش یزدانی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (کاپیتان) (شایان مصلح ۷۸)، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان (بشار رسن ۷۰)، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور.

واژه های کلیدی: سپاهان | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | جریمه سپاهان | بازیکن پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz