بوسیدن روسیه سوریه تروریستی تروریست ها

بوسیدن: روسیه سوریه تروریستی تروریست ها گروههای تروریستی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حضور نیکی‌کریمی و ترلان‌پروانه در «مصائب شیرین ۲»

به گزارش ایسنا، علیرضا داودنژاد که از چند ماه قبل جهت فیلمبرداری «مصائب شیرین» ۲ در انگلستان به سر می برد، همچنان مشغول فیلمبرداری فیلم جدیدش هست. به تازگی

حضور نیکی‌کریمی و ترلان‌پروانه در «مصائب شیرین ۲»

حضور نیکی کریمی و ترلان پروانه در «مصائب شیرین ۲»

عبارات مهم : دوربین

نیکی کریمی در نقش خودش برابر دوربین علیرضا داودنژاد در لندن می رود.

به گزارش ایسنا، علیرضا داودنژاد که از چند ماه قبل جهت فیلمبرداری «مصائب شیرین» ۲ در انگلستان به سر می برد، همچنان مشغول فیلمبرداری فیلم جدیدش است.

به تازگی خبر رسیده است که نیکی کریمی در نقش نیکی کریمی برابر دوربین این کارگردان سینما می رود و قرار است ترلان پروانه نیز هفته ی آینده در «منچستر» برابر دوربین برود.

گفته می شود بعد از فیلمبرداری در انگلیس جهت ادامه فیلمبرداری گروه به پایتخت کشور عزیزمان ایران و سپس شمال کشور خواهند رفت.

داودنژاد که در سال ۷۷ «مصائب شیرین» ۱ را ساخت در پاسخ به اینکه آینده فرزند های «مصائب شیرین» را در این فیلم خواهیم دید؟ گفته است: بله، آنها در همان شرایطی قرار می گیرند که پدر و مادرهاشون را در آن قرارداده بودند، اگرچه با تفاوت هایی که به وقت و مکان متفاوت مربوط می شود.

در «مصائب شیرین» که در سال ۷۷ ساخته شد، رضا، مونا،محمدرضا داودنژاد،احترام سادات حبیبیان و اقدس سعادت رضایی بازی می کردند و هنوز لیست کامل بازیگران و عوامل فیلم «مصائب شیرین ۲ » رسانه ای نشده است.

حضور نیکی‌کریمی و ترلان‌پروانه در «مصائب شیرین ۲»

واژه های کلیدی: دوربین | پروانه | نیکی کریمی | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz