بوسیدن روسیه سوریه تروریستی تروریست ها

بوسیدن: روسیه سوریه تروریستی تروریست ها گروههای تروریستی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث چون دخترم حاضر به عوض کردن دینش نشد به قتل رسید / خانواده زن ایرانی که به دست همسرش در آلمان کشته شده

چندی قبل ساکنان محله‌ای در شهر هامبورگ در تماس با پلیس از وقوع اتفاق هولناکی در منزل همسایه ایرانی‌شان خبر دادند.

خانواده زن ایرانی که به دست همسرش در آلمان کشته شده:چون دخترم حاضر به عوض کردن دینش نشد به قتل رسید

عبارات مهم : آلمان

چندی قبل ساکنان محله ای در شهر هامبورگ در تماس با پلیس از وقوع اتفاق هولناکی در منزل همسایه ایرانی ارزش خبر دادند.

کشور عزیزمان ایران نوشت:با رسیدن مأموران مشخص شد مرد 43 ساله ایرانی با سر و وضع خونی به منزل همسایه رفته و با سپردن فرزندش به آنها، خواستار تماس با پلیس شده است هست. مأموران بعد از این بیانات وارد منزل مرد ایرانی شده است و بدن نیمه جان زنی را پیدا کردند که با ضربات چاقو بشدت مجروح شده است بود. با انتقال این زن به بیمارستان و فوت او از شدت جراحات، تحقیقات جهت دستگیری قاتل فراری شروع شد و مرد ایرانی در حالی که مجروح شده است بود در نزدیکی محل جنایت دستگیر شد.

شکایت در ایران

چون دخترم حاضر به عوض کردن دینش نشد به قتل رسید / خانواده زن ایرانی که به دست همسرش در آلمان کشته شده

در پی این جنایت، چندی قبل مرد میانسالی به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از قتل دخترش در هامبورگ آلمان خبر داد.

او گفت: بهمن دامادم، پسر همسایه مان بود و چند سال قبل به خواستگاری سهیلا، دخترم آمد؛ از آنجا که خانواده محترمی داشت و در مدتی که همسایه مان بودند ما بدی از آنها ندیده بودیم، به این خواستگاری پاسخ مثبت دادم. چند ماهی از زندگی آنها گذشته بود که بهمن پیشنهاد رفتن به خارج از کشور و زندگی در هامبورگ آلمان را داد و مدتی بعد همراه دخترم به آلمان رفتند.

چندی قبل ساکنان محله‌ای در شهر هامبورگ در تماس با پلیس از وقوع اتفاق هولناکی در منزل همسایه ایرانی‌شان خبر دادند.

در این مدت چند بار به دیدن دخترم رفتم. دامادم هر لحظه با روی باز به استقبال مان می آمد. همه چیز به نظر ما خوب بود. دخترم نیزمادر دختری شده است بود و به ظاهر خوشبخت می آمدند، تا اینکه دو ماه قبل باخبر شدیم که بهمن، دخترم را به قتل رسانده است؛آن طور که در تحقیقات مشخص شده است بود، بهمن عوض کردن دین داده بود و چون دخترم مخالف این کار بود و حاضر نشده بود دینش را عوض کردن دهد چندین بار کتک خورده و آخر با 14 ضربه چاقو او را به قتل رسانده بود.

پس از این جنایت بهمن به وسیله پلیس آلمان دستگیر شد و به قتل دخترم اعتراف کرد. بعد از این جنایت و انتقال جسد دخترم به ایران، نوه یکساله ام با نظر صلیب سرخ آلمان به خانواده ای آلمانی سپرده شده است هست. این داغ خیلی سنگین است و ما می خواهیم داماد جنایتکارمان به کشور عزیزمان ایران انتقال یافته و در کشور خودمان محاکمه شود. همچنین می خواهیم تنها یادگار دخترم را به ما بازگردانند تا در کنار ما باشد.

به دنبال شکایت خانواده سهیلا، بازپرس جنایی دستور ارسال مدارک پرونده و مستندات این جنایت از آلمان به پایتخت کشور عزیزمان ایران را صادر کرد و همچنین خواهان گزارش پلیس بین الملل- اینترپل- راجع به این جنایت شد.

چون دخترم حاضر به عوض کردن دینش نشد به قتل رسید / خانواده زن ایرانی که به دست همسرش در آلمان کشته شده

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | جنایت | انتقال | ایرانی | خانواده | هامبورگ | پسر همسایه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz