بوسیدن روسیه سوریه تروریستی تروریست ها

بوسیدن: روسیه سوریه تروریستی تروریست ها گروههای تروریستی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث احتمالا حکم قاتل «ستایش قریشی» بامداد چهارشنبه اجرا می‌شود

وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از تماس با خانواده امیرحسین جهت حضورشان در زندان خبر داد و گفت: استنباط خانواده امیرحسین این است که حکم فرزندشان پنج‌شنبه ا

احتمالا حکم قاتل «ستایش قریشی» بامداد چهارشنبه اجرا می‌شود

احتمالا حکم قاتل «ستایش قریشی» بامداد چهارشنبه اجرا می شود

عبارات مهم : پرونده

وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از تماس با خانواده امیرحسین جهت حضورشان در زندان خبر داد و گفت: استنباط خانواده امیرحسین این است که حکم فرزندشان پنج شنبه اجرا می شود.

فرح بخش وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه در خصوص تاریخ دقیق اجرای حکم امیرحسین رسما چیزی به ما ابلاغ نشده هست، گفت: صبحگاه امروز خانواده امیرحسین از طرف زندان جهت ملاقات حضوری دعوت شد و آنها متوجه شدند که ظاهرا آخرین ملاقات است و استنباطشان این است که احتمالا حکم امیرحسین پنج شنبه اجرا می شود.

احتمالا حکم قاتل «ستایش قریشی» بامداد چهارشنبه اجرا می‌شود

عسگر قاسمی آقباش وکیل مدافع خانواده «ستایش» نیز از تماس با خانواده امیرحسین خبر داد و مدعی شد: با توجه به اینکه زیاد مواقع اجرای حکم اعدام بامداد چهارشنبه صورت می گیرد، ممکن است حکم امیرحسین بامداد چهارشنبه این حکم اجرا شود.

بر اساس این گزارش، پیگیری به پرونده موسوم به «ستایش» در شهریور سال ۹۵ در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی خازنی انجام شد و در نهایت سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد. بر اساس رای صادره، قاتل این پرونده در خصوص اتهام قتل عمد به قصاص نفس و در خصوص اتهام تجاوز به عنف به یک بار اعدام و در خصوص اتهام جنایت بر میت به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از تماس با خانواده امیرحسین جهت حضورشان در زندان خبر داد و گفت: استنباط خانواده امیرحسین این است که حکم فرزندشان پنج‌شنبه ا

با اعتراض به رای صادره به وسیله دادگاه کیفری، پرونده جهت پیگیری به شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور ارسال شد و دیوان عالی نیز حکم دادگاه بدوی را عینا تایید کرد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در تاریخ -3 دی ماه- در پاسخ به پرسش ایسنا راجع به اینکه پیش از این زمانی جهت اجرای حکم صادره در پرونده مربوط به ستایش قریشی اعلام شد و در نهایت اجرای حکم به تعویق افتاد آیا با گذشت این مدت وقت تغییری در این پرونده حاصل شده است است یا خیر؟ گفت: عوض کردن خاصی در اجرای حکم رخ نداده و طبق سوالی که از رییس کل دادگستری داشتم، گفتند مسئله ای که پیش آمده بود، برطرف شده است است و الان دیگر در مقام اجرای قانون و حکم هستند.

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | خانواده | قاتل ستایش | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz