بوسیدن روسیه سوریه تروریستی تروریست ها

بوسیدن: روسیه سوریه تروریستی تروریست ها گروههای تروریستی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام با اوضاع فعلی به صلاح نیست / دبیرشورای عالی فضای مجازی

دبیر شورای عالی اینترنت گفت: خبر رسان تلگرام جهت چه پول دیجیتال عرضه می‌کند در حالی که می‌داند فقط در کشور عزیزمان ایران می‌تواند مشتری جدی داشته باشد جهت همین

ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام با اوضاع فعلی به صلاح نیست / دبیرشورای عالی فضای مجازی

دبیرشورای عالی فضای مجازی: ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام با اوضاع فعلی به صلاح نیست

عبارات مهم : ایران

دبیر شورای عالی اینترنت گفت: خبر رسان تلگرام جهت چه پول دیجیتال عرضه می کند در حالی که می داند فقط در کشور عزیزمان ایران می تواند مشتری جدی داشته باشد جهت همین می گویم ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام به صلاح نیست.

به گزارش میزان، سیدابوالحسن فیروزآبادی در بخشی از یادداشت خود نوشت: خبر رسان تلگرام یک رسانه عقب افتاده هست، کانال به علت یک طرفه بودن و فقدان هویت عقب افتاده ترین سرویس است که حتی لایک ودیس لایک هم ندارد.کانال های خبر رسان تلگرام نوعی ترویج لمپنیسم در کشور هست. نوعی خبر رسانی یک طرفه، غوغا سالاری وایجاد فتنه هست. روی این شبکه فیلتر شکن می گذارند، پرسش این است اگر می خواهند شبکه خبر رسان در کشور ها ایجاد کنند بعد آیا فیلترشکن روی آن قرار می دهند؟ مگر می خواهند درگیر شوند؟

ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام با اوضاع فعلی به صلاح نیست / دبیرشورای عالی فضای مجازی

فیروزآبادی در ادامه یادداشت خود می نویسد: آیا در این شبکه (تلگرام) پول مجازی می گذارند؟ آیا این کار را در شبکۀ اجتماعی فیس بوک انجام نمی دهند؟باید پرسش کنید که خبر رسان تلگرام جهت چه پول دیجیتال عرضه می کند در حالی که می داند فقط در کشور عزیزمان ایران می تواند مشتری جدی داشته باشد. آیا این پول به وسیله خبر رسان تلگرام تولید شده است و مردم در تولید این پول نقشی ندارند؟ در کشور عزیزمان ایران که مشمول بر تحریم است و مردم دنبال پول های جایگزین هستند و بعضی افراد ثروت خود را دایم به طلا، دلار، بیت کوین و… عوض کردن می دهند. ادامه فعالیت خبر رسان تلگرام با اوضاع فعلی به صلاح نیست.

واژه های کلیدی: ایران | تلگرام | فعالیت | یادداشت | فضای مجازی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz